Aktuality

$("#s1").cycle({ fx: "fade", speed: 2000 });

 

ZÁKAZ NÁVŠTĚV

Na základě doporučení Krajské hygienické stanice je od pondělí 19. 2. 2018 vyhlášen zákaz návštěv. Toto nařízení platí do odvolání.


Rok jako každý jiný?

Jedna naše rodinná známá často na otázku: „ Jak se vede?“ odpovídá: „Jde to pořád dokola“. Tak to letos rozhodně pro Domov Matky Rosy neplatí. Jako by nás někdo chtěl zkoušet, kolik jsme schopni vydržet. Na začátku roku jsme se dověděli zcela zdrcující informaci o zásadním zkrácení státních dotací pro pobytové sociální služby, které se citelně týkalo také našeho domova. Řadami našich zaměstnanců se prohnala větrná smršť, která některé z nich odnesla nenávratně pryč. Přes všechny tyto domovské katastrofy se však, dle mého názoru, také v tomto roce dařilo udržet úroveň poskytované péče a věřím tomu, že většina našich klientů nic negativního nezaznamenala. A tak jsme i v letošním roce s klienty upletli mnoho košíků, vyrobili mozaiky a přezpívali velké množství krásných písniček za doprovodu harmoniky.

Před koncem tohoto roku ještě vyrobíme něco krásného v patchworkové dílně a vyzdobíme si domov při adventním tvoření. Nejkrásnější chvíle nás však čekají při stavbě našeho betléma. Pokud budete mít čas a chuť, přijďte se na tu krásu podívat třeba při příležitosti koncertu, který se již tradičně uskuteční 28.12.2017 v 15:30 hodin v kostele Božského Srdce Ježíšova.

 

Vše, co se v Domově Matky Rosy také v tomto roce podařilo, je zásluhou a společným dílem zaměstnanců, dobrovolníků, dobrodinců a příznivců, kteří v domově odvádí nebo podporují dílo, jež není pouhým produktem rukou, ale celého člověka a neobejde se bez zapojení srdce a lásky k bližnímu. Vám všem náleží velký dík.

 

Přejeme požehnané a radostné Vánoce a v roce 2018 pokojnou důvěru ve vše dobré

za Domov Matky Rosy Marie Kozáková  

                                     

                                                 

 

 

 Nejnovější příspěvky
    V současné době nejsou k dispozici žádné novinky